E-Ticaret

Birlikte sağlam ve güvenilir e- ticaret alt yapı yazılımıyla, sizlerin satışlarda başarıya ulaştırabilecek müşterilerinize güvenirliği en üst safada yer almayı hedefleyeceğiniz  e-ticaret sayfası kurmak artık hayal değil.

Yazılım konusundaki  yılların bilgi ve tecrübemiz ile başarılı projelere imzatmış olan ekibimiz, çözüm arayan birçok tanınmış markaya hizmet verebilme imkan sağlamıştır. Ülkemizin ilk e-ticaret sitelerinin bir çoğunun yazılımını hazırlamış, bütün bu çalışmalarda elde ettiğimiz ar-ge, müşteri beklentileri ve güvenlik ihtiyaçları ile çok büyük bir projeyi paketleştirerek çok uygun satış imkanlarıyla  E-Ticaret Sistemleri olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

 Sadece bir e- Ticaret yazılımı değil, üstünleşik bir e-ticaret sistemidir. Bu sistem sürekli gelişen ve yenilenen bir yazılım, 9.9 ptime çalışan sunucularla, sitelere kesintisiz erişim imkanı, en yeni teknolojilerin uygulanması ile çok hızlı , çalışan eticaret siteleri, müşteri güvenliği ve veri güvenliğini, en üst düzeyde tutan bir mimari ve son olarak müşterilerimizin her sorunu için bıkmadan usanmadan çözüm üreten destek hizmeti demektir. Sanal mağazaların Performansı her detayın nakış gibi işlenerek, bir başka ayrıntı ile olan bağı gözetildiğinde girişimciye kar getirmektedir. En başarılı e-ticaret sitelerine hizmet verebilmek için, Ar-Ge çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.